Dora Fıskiye

Türkiye'de fıskiye firmaları arasında öncü olan Dora Fiskiyenin Ankara'da kurulduğu günden bugüne kaliteli ürün ve memnun müşteri ekolüyle süs havuzu ve fıskiye sistemleri sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir.

Dora Fıskiye

Dora, hem yurtiçinde hem de yurtdışında yaptığı kaliteli ve görkemli işlerle başarısını günden güne arttırmaktadır. Firmamız, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için uzman kadrosunu ve ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir.

Ankara merkezli şirketimiz hem görselliği ve estetiği ön planda tutarak hem de kaliteden ödün vermeden orta ve büyük çaplı süs ve fıskiyeli havuz projeleri için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Dora Fıskiye

Fıskiyeli sistemlere ihtiyaç duyulan malzemelerin üretiminden, sistemlerin ve havuzların yapımına kadar geniş bir alanda hizmet vermekte olan Dora, siz değerli müşterilerinin memnuniyeti adına son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır.

Dora Fıskiye

Dora Fıskiye hayallerinizdeki süs havuzu modelini veya fıskiye sistemini bir sanat eserine dönüştürmek için var. Siz sadece hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Suya Enerjimizi Katıyoruz

Geçmiş çağlardan beri suyun ve güneşin hayat kaynağı olunduğu biliniyor. Bu nedenle su her zaman insanların yaşam alanında, en yakınında olmuştur. Tarihte ilk yerleşim yerleri bu nedenle göl ve ırmak kenarlarına kurulmuştur. Çağımızda çeşitli faktörlerle su kaynakları azalmış, yaşam alanları şehirlere doğru kaymış ve insanoğlunun suya olan özlemi artmıştır. Bu ihtiyaca şehir meydanlarına, parklara ve diğer yaşam alanlarının bulunduğu yerlerde büyük havuzlar, şelaleler ve süs havuzları hızla yapılmaktadır.

Dora Fıskiye

Dora Fıskiye olarak suyun insana verdiği hissi biliyoruz. Yaptığımız tüm işlerde inovasyon yeteneklerimizi kullanarak muhteviyatına uygun olarak hoşa giden, enerji veren veya dinlendiren, canlı ve doğal su hareket ve animasyon tasarımları yapıyoruz. Peyzaj ve mimarlarımız, çevre mühendislerimiz ve teknik - operasyon ekibimizle aynı ruh ve enerjiyle projeyi başlıyoruz.

Dora fıskiye firması olarak Ankara'da bulunan merkezimizden tüm dünyaya fıskiyelerle çalışan havuz sistemlerinin inşasını yapıyoruz. Yurtiçi başta olmak üzere Irak, Suriye, Libya gibi ortadoğu ülkeleri, Kazakistan, Azerbaycan ve diğer Asya ülkelerine büyük çaplı projelerle hizmet veriyoruz.

Uzman Havuz Sistemleri

Teknik fizibilitesi doğru olarak yapılmayan havuz sistemlerinin uzun vadeli olarak çalışması mümkün değildir. Proje başlamadan tüm detaylarına kadar incelenerek, gerekli olan çözümler ve yapılacak olan uygulamalar, sistemdeki teknik ayrıntılarına kadar çıkarılmaktadır. Projenin uygulanması eğitimli personellerimiz tarafından yapılmakta olup, ara durum raporlarıyla kontrol sağlanmaktadır.

Dora Fıskiye

Kullandığımız fiskiye malzemeleri, dalgıç pompa ve motorlar nozullar su altı ve üstü armatürler yurtdışı piyasalarda kullanılan dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ürünlerdir. İyi bir fıskiyeli havuzun kaliteli malzemelerden yapılması gerektiğini olan inancımızla, tüm malzeme çeşitlerini seçerek tedarik ediyoruz.

İyi Bir Fıskiye Sistemi Nasıl Olmalıdır?

  • Havuz malzemeleri ve fıskiyelerin yerleşimi, tasarım önceden detaylarına kadar çıkarılmalıdır.
  • Proje işleyiş sürecinde ara raporlamalarla projenin doğru gidip gitmediği kontrol altında tutulmalıdır.
  • Sahada mutlaka deneyimli ekip bulundurulmalıdır.
  • Kullanılacak olan dalgıç pompa-motorlar, elektrikli donanımlar, armatürler gibi cihazlar projede önceden belirtilen marka ve teknik özelliklere göre seçilmelidir.
  • Fıskiye sisteminin

Dora Fıskiye - Uzman fıskiye ve havuz çözümleri