Kuru Havuz

Kuru havuzlar normal süs havuzlarının aksine yerin altından bir kaynak suyu fışkırıyormuş hissi verir. Gündüz serinletici ve ferahlatıcı su, geceyse rengarenk göze hitap eden fıskiye sistemleridir.

Kuru Havuz

Kuru havuz küçük fıskiyelerden oluşan sistemlerdir. Belediyelerin büyük park alanları, alışveriş merkezleri tanıtım ve kalite bağlamında önemli bir yere sahiptir. Dora Fıskiye müzikli danslı fıskiye sistemlerinin her biri orijinal görsel şölenler ortaya koymakta ve otomasyon güncellemelerine açık olup birçok koreografi için uygun biçimde tasarlanmaktadır.

Kuru Havuz

Su jeti nozulları, kolektörler ve süs havuzlarıyla oluşturulan kuru havuzlar ızgaralarla güvenli bir hale getirildiğinden herhangi bir kimse özellikle de çocuklar için risk oluşturmamaktadır. Kuru havuz ışıkla birlikte özel olarak hazırlanmış koreografisi meydanlarda veya inşa edildiği herhangi bir yerde ilgi odağı olacaktır. Özellikle hava karardıktan yapılan gösterilerde tüm aydınlatmalar kendini gösterecek ve ziyaretçilerine eşsiz bir gösteri sunacaktır.

Kuru Havuz

Kuru Havuz Resimleri

Kuru Havuz

Kuru Havuz

Kuru Havuz

Kuru Havuz

Kuru Havuz