Müzikli Danslı Fıskiyeler

Müzikli danslı fıskiye sistemleri, son zamanlarda özellikle büyük bir ilgi görmektedir. Kullanıldığı alanlara ün katarak bir çok ziyaretçi çekmekte ve bölgenin sosyal çekiciliğini arttırmaktadır.

Bu sistemlerin inşaatının arka planında büyük bir emek ve fizibilite çalışması gerektirmektedir. Öncelikle alan keşfi yapılır, otomasyon yazılımları hazırlanır, kullanılacak her malzeme tek tek üretilir ve kurulur. Bu sayede kurulan havuzlar zor koşullar altında dahi on yıllarca çalışabilir durumda olabilmektedir.

Müzikli Danslı Fıskiye

Dora’nın altına imzasını atmış olduğu müzikli dans havuzlarında fıskiyelerin hareketi oldukça keyif veren duygular uyandırmaktadır. Tonlarca suyun belli bir koreografide hareket ettiğin bu mühendislik harikaları, son teknoloji sualtı aydınlatmalarından kontrol panolarına kadar tüm ekipmanların mükemmel bir uyumuyla çalışmaktadır.

Müzikli Danslı Fıskiye

Yüzlerce hatta bazen binlerce dalgıç pompa ve motorlar, özenle seçilmiş nozullar, muntazam canlılık ve parlaklıktaki armatürler, lazer ve video gösterileriyle son derece gelişmiş kontrol mekanizmaları bir araya getirilerek bu ihtişamlı gösteriler ortaya konmaktadır. Su ışık oyunlarına bir de her sisteme özel olarak hazırlanmış dans koreografisi eklendiğinde işlem tamamlanmış olur. Kurulduğu yer ve gösterinin yapıldığı günün anlam ve önemine uygun müzik seçimi de unutulmamalıdır.

Müzikli Danslı Fıskiye

Dışarıdan bakıldığında oldukça detaylı işleyen bu malzemelerin operatör tarafınından kullanımını kolaylaştırmak için kolayca anlaşılabilir kontrol ve yazılımlarımızı imal ediyoruz.

Müzikli Danslı Fıskiye

Müzikli Danslı Fıskiye

Müzikli Danslı Fıskiye