Müzikli Danslı Fıskiye ve Sistemler

Müzikli danslı fıskiye sistemleri, son zamanlarda özellikle büyük bir ilgi görmektedir. Kullanıldığı alanlara ün katarak birçok ziyaretçi çekmekte ve yerel ekonomiye de katkı sağlamaktadır.

Müzikli danslı fıskiye sistemleri

Bu sistemlerin inşaatının arka planında büyük bir emek ve fizibilite çalışması gerektirmektedir. Öncelikle alan keşfi yapılır, otomasyon yazılımları hazırlanır, kullanılacak her malzeme tek tek üretilir ve kurulur. Bu sayede kurulan havuzlar zor koşullar altında dahi on yıllarca çalışabilir durumda olabilmektedir.

Dora’nın altına imzasını atmış olduğu müzikli dans havuzlarında fıskiyelerin hareketi oldukça keyif veren duygular uyandırmaktadır. Tonlarca suyun belli bir koreografide hareket ettiğin bu mühendislik harikaları, son teknoloji sualtı aydınlatmalarından kontrol panolarına kadar tüm ekipmanların mükemmel bir uyumuyla çalışmaktadır.

Müzik dans sistem ve fıskiye

Yüzlerce hatta bazen binlerce dalgıç pompa ve motorlar, özenle seçilmiş nozullar, muntazam canlılık ve parlaklıktaki armatürler, lazer ve video gösterileriyle son derece gelişmiş kontrol mekanizmaları bir araya getirilerek bu ihtişamlı gösteriler ortaya konmaktadır. Su ışık oyunlarına bir de her sisteme özel olarak hazırlanmış dans koreografisi eklendiğinde işlem tamamlanmış olur. Kurulduğu yer ve gösterinin yapıldığı günün anlam ve önemine uygun müzik seçimi de unutulmamalıdır.

Dışarıdan bakıldığında oldukça detaylı işleyen bu malzemelerin operatör tarafınından kullanımını kolaylaştırmak için kolayca anlaşılabilir kontrol ve yazılımlarımızı imal ediyoruz.